bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 stycznia 2021
  • wyświetleń: 488

Bukmacherzy w internecie - wszystko co musimy o nich wiedzieć!

Materiał partnera:

Naturalnie każdy bukmacher jest inny, ale nie oznacza to wcale, że nie mają oni pewnych cech wspólnych - dlatego też dziś zaprezentujemy ci zależności na temat bukmacherów w Polskim internecie, które warto znać!

Bukmacherzy w internecie - wszystko co musimy o nich wiedzieć!


Wielu graczy rejestruje się u pierwszego, lepszego bukmacheraOczywiście wielu początkujących graczy, po postanowieniu, aby zagrać po raz pierwszy, wchodzi do swojej preferowanej przeglądarki, a następnie otwiera pierwsze dwa wyniki i zazwyczaj wybiorą tego bukmachera, u którego podoba im się bardziej projekt strony internetowej. Co ciekawe, ponad połowa użytkowników nadal polega na korzystaniu z komputerów stacjonarnych. Wiele osób rezygnuje ze sposobu umieszczania kuponów w swoich smartfonach, ponieważ rozmiar ekranu jest niewielki, a wygoda umieszczania kuponów z aplikacji czy stron mobilnych jest bardzo mała, nie wspominając o tym, że instalacja takich aplikacji jest problematyczna i czasochłonna.

Możliwości wpłatOczywiście wygoda płatności jest również bardzo ważna przy wyborze bukmachera. Rzeczywiście, większość bukmacherów udostępnia swoim klientom innowacyjne rozwiązania, niestety, ale w Polsce wciąż odbiegają one od światowych standardów. Niemniej jednak warto tutaj polecić Fortunę lub STS. Do płatności użyjemy e-portfela, systemu PayU lub DotPay, szybkiej płatności elektronicznej (Paysafecard) oraz karty BLIK, co jest bardzo wygodne.

Niestety, większość bukmacherów promuje tylko wpłaty, podczas gdy rozmowa o wypłatach jest inna. Oczywiście mamy na myśli szybkość, z jaką środki są przekazywane na Twoje konto. Jednakże firmy bukmacherskie w Polsce zwykle wydłużają czas wypłaty do 24 godzin. Ma to zachęcić graczy do wykorzystania zgromadzonych tam środków. Jak widać, wiele osób narzeka na tę praktykę i zwraca uwagę, że łatwość płatności jest jednym z decydujących czynników przy wyborze bukmachera.

Bonusy bukmacherskieNaturalnie wielu graczy przy wyborze swojego bukmachera patrzy też na promocje bukmacherskie za darmo, a większość z nich uzyskuje wiele informacji o ofertach bukmacherów i kodach promocyjnych z rankingów bukmacherskich. Warto jednak zauważyć, że niewielu graczy jednakże patrzy na to, czy aby na pewno wypłacenie bonusu będzie najłatwiejsze, chociaż ostatnimi czasy da się zauważyć już pewne zmiany w tym kierunku i bukmacherzy nie mogą tak mocno wykorzystywać tego triku.

Łatwa rejestracjaFormularz rejestracyjny jest jedną największych przeszkód uniemożliwiających wielu graczom obstawianie zakładów online. W Polsce każdy legalny bukmacher musi wymagać od graczy zeskanowania przedniej i tylnej strony dowodu osobistego lub zeskanowania jakiegoś dokumentu ze zdjęciem, co dla wielu potencjalnych uczestników gry utrudnia wejście do tego świata. Dla wielu graczy kolejnym kłopotem jest proszenie o podanie numeru konta bankowego. Jednak oczywiście, jeśli gracz zdecyduje się przejść przez te nieprzyjemne kroki, to zwykle rejestracja nie wygląda tak źle, ponieważ przeciętny gracz spędza na rejestracji około 10 minut.

Oczywiście mówimy o koncie standardowym, ale nadal możesz utworzyć przecież konto tymczasowe! Jednak posiadanie konta tymczasowego ma swoje wady. Po pierwsze, zazwyczaj nie masz prawa otrzymać darmowego bonusu podczas rejestracji, po drugie, kwota Twojego zakładu jest ograniczona, po trzecie, nie możesz wypłacić zdeponowanych pieniędzy. Dopiero po zakończeniu całego procesu rejestracji możesz postawić wyższe zakłady i wypłacić zgromadzone środki z twojego osobistego konta gracza.

Gdzie warto jest obstawiać?Na pewno warto tu wspomnieć o bukmacherze STS. Jest najstarszym bukmacherem w Polsce, oferującym najszerszą ofertę w tradycyjnych sportach, wirtualnych zmaganiach sportowych i e-sporcie, nie wspominając o tym, że jako pierwszy oferuje usługę obstawiania zakładów na karty online. Oczywiście pomimo tego, że jest to obejście prawa, Betgames STS jest całkowicie legalne i jest to naprawdę wyjątkowa oferta od bukmachera dla polskich graczy. Warto jednak tutaj wspomnieć, że STS nie zawsze oferuje najwyższe kursy w swoich zakładach.

Bukmacher Fortuna często celowo przekracza kursy oferowane STS, aby zachęcić większość klientów od STS do obstawiania u siebie. Oczywiście Fortuna nadal jest bardzo dobrym bukmacherem, ale z drugiej strony należy zaznaczyć, że jest ona w rękach zagranicznych koncernów bukmacherskich, co niekoniecznie może podobać się większości graczy. Dlatego naszym zdaniem STS to najlepszy bukmacher do obstawiania na start - ale pamiętaj, że niekoniecznie może to być najlepsze rozwiązanie dla ciebie, dlatego zachęcamy do skorzystania z rankingu bukmacherskiego, abyś mógł wybrać ofertę jak najlepiej skrojoną pod siebie. Oczywiście niekoniecznie znajdziesz tam odpowiedź na to pytanie, dlatego też możesz zadać to pytanie na forach bukmacherskich - jeśli trafisz na dobre forum, to na pewno stali bywalcy danego forum odpowiedzą ci na nurtujące cię pytania.