Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2012
  • 22 września 2012
  • wyświetleń: 4205

Targi Budownictwa "Jesień 2012"

Za nami:

W dniach od 21 do 23 września, w Bielsku-Białej odbędą się 42 Międzynarodowe Targi Budownictwa "Jesień 2012" oraz 14 Targi Technik Grzewczych i Instalacji "Instal System 2012".

Targi budownictwa
Targi Budownictwa potrwają od 21 do 23 września w Hali Wystawowej pod Dębowcem


Planuje się, iż w tegorocznych targach weźmie udział około 150 firm z Polski i zagranicy, z branży budowlanej, instalacyjnej i wyposażenia wnętrz.

Międzynarodowe Targi Budownictwa stwarzają możliwość nawiązania kontaktów z firmami nie tylko polskimi ale również z Czech, Słowacji, Austrii oraz stanowią okazję do pozyskania nowych kontrahentów.

W tym roku, zakres tematyczny targów budowlanych obejmował będzie: materiały konstrukcyjne, pokrycia i konstrukcje dachowe, chemia budowlana i ocieplenia, okna i drzwi, schody i balustrady, podłogi, ceramika i armatura łazienkowa, meble i aranżacja wnętrz, maszyny, narzędzia i samochody, ogrody, ogrodzenia bramy i nawierzchnie, szkieletowe domy z drewna, budowa domów i deweloperzy, projekty i wydawnictwa oraz usługi finansowe.

Podczas pierwszego dnia Targów będzie miała miejsce "Giełda Korporacyjna", dedykowana firmom poszukującym kontaktów oraz partnerów zagranicznych.

Ponadto, pojawi się "Wyspa Nowości", z prezentacją innowacyjnych produktów i technologii budowlanych jak również instalacyjnych oraz przewidziano konferencje i seminaria.

Targi odbędą się w Hali Wystawowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26, od 21 do 23 września, w godzinach od 10.00 do 18.00.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.