bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2021
  • wyświetleń: 5085

[FOTO, WIDEO] Kraksa na S-52 . Kamera najlepszym świadkiem!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W sobotę, 23 stycznia około godziny 11.55 na S-52 w Bielsku-Białej, na jezdni w stronę Żywca przed zjazdem na al. Andersa, zderzyły się dwa samochody osobowe. Sytuacja wyglądała dość poważnie, ale nikomu nie stało się nic groźnego (powierzchowne obrażenia).

Kraksa na S-52 w Bielsku-Białej - 23.01.2021 · fot. nadesłane przez czytelnika / Patryk Bielskie Drogi


Kierowca Audi wpadł w poślizg po gwałtownym hamowaniu spowodowanym próbą zmiany pasa ruchu przez kierowcę Fiata. Nie doszło do kontaktu tych dwóch samochodów. Audi sunące bokiem uderzyło w tył prawidłowo jadącego Hyundaia, który następnie uderzył w barierki rozdzielające pasy ruchu.

Kierowca Fiata chwilę po zdarzeniu odjechał. Policjanci ustalają kto prowadził ten pojazd. Nie byłoby to tak łatwe gdyby nie fakt, że samochodzie marki Audi była zamontowana kamera samochodowa. Trudno o lepszego świadka. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Ruch na S-52 był znacznie utrudniony przez około półtorej godziny. Utworzył się pory korek, który w szczytowym momencie sięgał za zjazd od Wapienicy.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj