bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3666

Ich dom doszczętnie spłonął. Artur i Sonia potrzebują naszej pomocy

1 stycznia informowaliśmy o groźnym pożarze budynku przy ul. Młyńskiej w Iłownicy. W wyniku pożaru doszczętnie spłonął dom Soni oraz Artura. Przyjaciele małżeństwa postanowili zorganizować zbiórkę na odbudowę domu.

dom, pożar, straż pożarna, ogień
Ich dom doszczętnie spłonął. Artur i Sonia potrzebują naszej pomocy · fot. OSP Rudzica


Przypomnijmy, około godziny 14.40 w piątek, 1 stycznia do strażaków dotarła informacja o płonącym budynku przy ul. Młyńskiej w Iłownicy. Ogień pojawił się w kotłowni. W momencie dojazdu pierwszego z sześciu zastępów ,płonął już strop i część dachu. Działania ratowniczo-gaśnicze trwały przeszło trzy godziny. Dwie osoby zostały ranne. Wśród poszkodowanych był druh OSP Rudzica.

Loading...


- Nowy rok dla naszych przyjaciół zaczął się tragicznie. W godzinach popołudniowych ogień zajął znaczną część ich domu - piszą organizatorzy zbiórki na portalu zrzutka.pl. - Szczęście w nieszczęściu, że nikomu nic się nie stało. W związku z tym jako mieszkańcy Iłownicy prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc dla Soni i Artura - dodają.

- Wspólnymi siłami wierzymy w to, że uda się nam odbudować dom, aby ich syn Oliwier miał znowu dach nad głową. Prosimy o pomoc nawet tą najmniejszą, w tej sytuacji każda złotówka się liczy. Z góry dziękujemy i wierzymy w to, że dobro wróci - apelują przyjaciele małżeństwa. Zbiórka dostępna jest na portalu zrzutka.pl.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.