Wiadomości

  • 23 stycznia 2021
  • wyświetleń: 3283

Szkoły otrzymały podziękowania za zorganizowanie zajęć podczas ferii

Podziękowania za organizację zajęć w czasie ferii otrzymały dyrektorki bielskich szkół. Na apel prezydenta o zagospodarowanie wolnego czasu podczas zimowej przerwy w nauce odpowiedziały cztery placówki. Dzięki zaangażowaniu ich dyrekcji w zajęciach pozalekcyjnych i pozaszkolnych udział wzięło prawie 200 uczniów.

Szkoły otrzymały podziękowania za zorganizowanie zajęć podczas ferii
Szkoły otrzymały podziękowania za zorganizowanie zajęć podczas ferii · fot. UM Bielsko-Biała


Wręczenie podziękowań odbyło się 18 stycznia w Ratuszu. - Jestem wdzięczny, że zareagowałyście panie ma moje prośby. Osobiście chciałem wam za to zaangażowanie podziękować - mówił podczas spotkania prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.

Podziękowania za zainicjowanie i prowadzenie pozalekcyjnych oraz pozaszkolnych zajęć sportowych, rekreacyjnych, wypoczynkowych i kulturalnych z uwzględnieniem potrzeb uczniów otrzymały: dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bohaterów Westerplatte Małgorzata Brachaczek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 27 im. Janusza Kusocińskiego Edyta Helfer, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 37 im. Mariusza Zaruskiego Barbara Markiel i dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej Dorota Siwik.

W Szkole Podstawowej nr 1 w półkoloniach od 11 do 15 stycznia brało udział 60 dzieci. Dwudziestka siódemka przygotowała zajęcia od 7 do 15 stycznia dla 100 dzieci. W SP 37 od 4 do 8 stycznia odbywały się półkolonie dla 50 dzieci, a w ZSO od 4 do 15 stycznia - dla 72.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.