Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 2301

Pijani kierowcy na drogach

W poniedziałek policjanci zatrzymali kilku pijanych kierowców. W porę wyeliminowani z uczestnictwa w ruchu drogowym nietrzeźwi kierujący nie spowodowali na szczęście zdarzeń o tragicznych w swym finale skutkach.

Policja łapała pijanych kierowców
Policjanci zatrzymali w poniedziałek kilku pijanych kierowców.


Około godziny 15.30 na ulicy Zapłocie Duże w Bielsku-Białej policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 34-latka kierującego rowerem. Mężczyzna spowodował kolizję drogową. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi blisko promil alkoholu.

Zatrzymany dwie godziny później przez policjantów na ul. Michałowicza nietrzeźwy 58-latek kierujący samochodem marki Opel, kolejny sprawca kolizji drogowej również „wydmuchał” promil alkoholu.

Następny nietrzeźwy kierujący został zatrzymany przez policjantów na ul. Głębokiej w Bielsku-Białej. W tym przypadku u 25-latka kierującego samochodem marki Ford stwierdzono ponad półtora promila alkoholu.

Kolejny przypadek ujawnienia nietrzeźwego kierującego odnotował patrol, który zatrzymał w Iłownicy 31-letniego kierowcę samochodu marki Seat. Mężczyzna miał we krwi ponad 0,5 promila alkoholu.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.