Wiadomości

  • 7 stycznia 2021
  • 8 stycznia 2021
  • wyświetleń: 31983

[FOTO] Tragiczny wypadek w Kozach. Nie żyje młody mężczyzna!

W czwartek, 7 stycznia kilka minut przed godziną 14.00 w Kozach na ul. Jana III Sobieskiego doszło do wypadku drogowego. Finał tego zdarzenia jest tragiczny. Na miejscu zginął kierowca jednego z pojazdów.

Śmiertelny wypadek w Kozach - 7.01.2021 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych i nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal Bielskie Drogi na podstawie relacji świadków oraz drugiej uczestniczki wynika, że pojazdy poruszały się w stronę centrum Kóz. Kierowca zielonego samochodu marki Audi A3 wyprzedzał kolumnę pojazdów. Kierująca Oplem Meriva także postanowiła rozpocząć manewr wyprzedzania, jednak jak sama przyznała - nie spojrzała w lewe lusterko. Nie spodziewała się, że sama jest właśnie wyprzedzana. Doszło do zderzenia obu pojazdów, w którego wyniku Audi z ogromną siłą uderzyło w drzewo. Kierowca tego auta poniósł śmierć na miejscu.

Ofiarą jest 27-letni mieszkaniec powiatu oświęcimskiego. Jego ciało było zakleszczone w doszczętnie zmiażdżonym samochodzie. Początkowo jednoznacznie ciężko było stwierdzić ze 100% pewnością, jaka to marka pojazdu.

Na miejscu pracowali policjanci z bielskiej drogówki, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Śledztwo jest nadzorowane przez prokuraturę. Droga była zamknięta do godziny 18.30.

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj