Wiadomości

  • 1 stycznia 2021
  • wyświetleń: 5916

[FOTO] Uderzył w taksówkę i odjechał. Sprawca jechał pod szpital

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok około godziny 3.00 na ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Nie była to jednak standardowa ucieczka.

Kolizja na ul. Konopnickiej - 1.01.2021
Kolizja na ul. Konopnickiej - 1.01.2021 · fot. Bielskie Drogi


Kobieta kierująca taksówką zapamiętała, że pojazd sprawcy to Ford w kolorze ciemnym bryłą nadwozia przypominający model Fiesta lub Fusion. Swoje spostrzeżenia przekazała policji zgłaszając kolizję. W tę okolicę zostały skierowane wszystkie wolne patrole. Kilka minut później do dyżurnego dodzwonił się obywatel. Zaniepokoił go stan samochodu, który podjechał po Szpital Miejski im. Jana Pawla II przy ul. Wyspiańskiego w Bielsku-Białej. Dyżurny skierował tam jeden z patroli. Potwierdziło się, że samochód stojący przez szpitalem brał udział w kolizji przy ul. Konopnickiej.

W toku czynności ujawnili, że 84-letni mężczyzna, który kierował Fordem Fiestą jest trzeźwy. Do kolizji przyczyniła się nadmierna prędkość. Senior jechał za karetką pogotowia, którą była transportowana jego małżonka. Mężczyzna był roztrzęsiony i bardzo zdenerwowany. Martwił się o bliską mu osobę i jednocześnie przejmował się konsekwencjami związanymi z kolizją. Policjanci udzieli mu wsparcia psychologicznego. Gdy mężczyzna doszedł do siebie dokończono formalności. Sprawa zakończyła się mandatem karnym.

Kolizja na ul. Konopnickiej - 1.01.2021
Kolizja na ul. Konopnickiej - 1.01.2021 · fot. Bielskie Drogi

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj