bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 grudnia 2020
  • wyświetleń: 1072

Seniorzy otrzymali hojne prezenty od bielskiego oddziału PCK

Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy w Bielsku-Białej kolejny raz nie zapomniał o bielskich seniorach. Ośrodki Wsparcia dla Osób Starszych otrzymały 50 ogromnych paczek, wypełnionych po brzegi artykułami spożywczymi, niezbędnymi do przygotowania Świąt Bożego Narodzenia.

Seniorzy otrzymali hojne prezenty od bielskiego oddziału PCK
Seniorzy otrzymali hojne prezenty od bielskiego oddziału PCK · fot. MOPS Bielsko-Biała


- Podopieczni Ośrodków Wsparcia dla Osób Starszych, ich Opiekunowie, Kierownictwo oraz Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej składają szczególne podziękowania Panu Markowi Mielnikowi - Prezesowi Polskiego Czerwonego Krzyża - Oddział Rejonowy w Bielsku-Białej za podejmowanie działań na rzecz Seniorów, za zaangażowanie w niesienie pomocy potrzebującym, za serce przepełnione troską i otwarciem na drugiego człowieka, za niezwykłą postawę godną naśladowania, za altruizm i bezinteresowne wsparcie - informuje Magdalena Święch z bielskiego MOPS.

mp / bielsko.info, źródło: MOPS w Bielsku-Białej

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.