bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3068

"Artyści", którzy zdewastowali elewację budynku, zatrzymani

Dwóch „artystów”, którzy markerem umieścili napisy na elewacji jednego z budynków, zostało zatrzymanych przez patrol bielskiej straży miejskiej. Sprawcy uszkodzenia mienia zostali przekazani funkcjonariuszom policji, którzy prowadzą dalsze czynności w sprawie.

straż miejska
"Artyści", którzy zdewastowali elewację budynku, zatrzymani · fot. Straż Miejska w Bielsku-Bialej


Do zdarzenia doszło w piątek, 11 grudnia około godziny 22.25, kiedy to obiektyw kamery monitoringu wizyjnego miasta Bielska-Białej wypatrzył na ul. 3 Maja dwóch "artystów", którzy markerem umieszczali napisy na elewacji jednego z budynków.

- Działania podjęte przez dyżurnego monitoringu przy współpracy ze zmotoryzowanym patrolem straży miejskiej w Bielsku-Białej, doprowadziły do ujęcia dwóch sprawców uszkodzenia mienia. Ujęci mężczyźni zostali przekazani policji, która prowadzi dalsze czynności w związku ze stwierdzonym czynem zabronionym - informuje bielska straż miejska.

Zgodnie z prawem, kto uszkadza cudze mienie popełnia przestępstwo, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat, jeżeli szkodliwość czynu jest mniejsza takiej osobie grozi kara grzywny, kara aresztu lub kara ograniczenia wolności.

mp / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.