Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 grudnia 2020
  • wyświetleń: 953

[FOTO] Miejski Zarząd Dróg pokazuje, jak pracuje w czasie epidemii

Pandemia koronawirusa wymusza zmianę sposobu pracy i komunikacji. Jedną z miejskich jednostek, które wprowadziły zdalny, alternatywny do normalnego tryb działania jest Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

MZD pokazuje, jak wygląda zdalne projektowanie dróg - 4.12.2020 · fot. Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej


- Dzięki wielu wcześniejszym decyzjom oraz wdrożeniu kilku kluczowych dla komunikacji w mieście technologii (w tym Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem - ITS) bielscy drogowcy zdołali osiągnąć wysoki poziom informatyzacji. To w naturalny sposób przyspieszyło procesy wdrażania systemów umożliwiających komunikację w czasie pandemii COVID-19 - tłumaczy MZD.

- MZD już w marcu tego roku, bodaj jako jedna z pierwszych tego typu jednostek w kraju wprowadził bezpieczne, realizowane online z użyciem kamer postępowania przetargowe. Cały czas, niezależnie od sytuacji i dynamicznie zmieniających się warunków sanitarno-epidemiologicznych, odbywają się prace projektowe. Te również się prowadzone przy użyciu cyfrowych technik komunikacji - podkreśla miejska spółka.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.