Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 grudnia 2020
  • 5 grudnia 2020
  • wyświetleń: 4457

[FOTO] Kraksa w Jasienicy. 19-letni sprawca bez prawa jazdy!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek, 4 grudnia około godziny 22:30 na ul. Międzyrzeckiej w Jasienicy (tuż przy granicy z Międzyrzeczem Górnym). Zderzyły się tam trzy pojazdy. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Jasienicy - 4.12.2020 · fot. sid / bielsko.info


Jak się okazało, zderzenie trzech samochodów dwa osobne zdarzenia. W pierwszej kolejności Seat Ibiza kierowany przez 19-letniego mężczyznę, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Doszło do czołowego zderzenia z Volkswagenem Touranem. Po chwili w Seata uderzyła kierująca Renault Clio.

Trzem osobom udzielono pomocy medycznej. Kobieta w ciąży, która podróżowała Volkswagenem została przewieziona do szpitala na badania. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku. Do pomiarów użyto tachimetru. Jak się później okazało, obrażenia ciężarnej kobiety nie były poważne. Zdarzenie można było zakwalifikować jako kolizję drogową.

Droga była zablokowana do 1 w nocy. Policjanci nałożyli trzy mandaty karne. Jeden na kierującą Renault Clio i dwa na kierującego Seatem Ibizą. Jak się okazało, 19-latek nie miał prawa jazdy. Teraz poza grzywną będzie miał do uregulowania rachunek za naprawę Volkswagena Tourana.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.