Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 grudnia 2020
  • wyświetleń: 856

Jakie zabiegi można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej?

Materiał partnera:

Medycyna estetyczna to bardzo szeroki termin, oznaczający wiele różnych zabiegów zarówno inwazyjnych, jak i nieinwazyjnych. W dzisiejszych czasach coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na poddanie się tego typu zabiegom ze względu na własne preferencje, lub potrzebę utrzymania młodego wyglądu na dłużej. Na jakie zabiegi możesz trafić, idąc do profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej, w którym pracuje lekarz? Co dadzą ci takie zabiegi i jaka jest ich cena?

1.Nici Aptos do modelowania twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ramion, ud i pośladków
2.Mezoterapia - zabieg, który wymaga specjalnego przygotowania
3.Liposukcja - pozbądź się zbędnego tłuszczu
4.Czy warto iść do gabinetu medycyny estetycznej?

Nici Aptos do modelowania twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, ramion, ud i pośladkówZabiegi takie, jak nici Aptos modelowanie tkanek, które opadają. Za ich pomocą można z powodzeniem walczyć ze skutkami starzenia się. W profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, takich jak Dr Winczakiewicz, można znaleźć ofertę nici Aptos w bardzo atrakcyjnej cenie zaczynającej się od 500 do 3000 zł. Wszystko zależy od tego, jak wiele nici trzeba będzie założyć. Warto samodzielnie sprawdzić stronę z ofertą: https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/nici-aptos/.

Mezoterapia - zabieg, który wymaga specjalnego przygotowaniaW tym samym gabinecie medycyny estetycznej można wykonać także zabieg mezoterapii głębokiej - https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/mezoterapia-gleboka/. Na czym polega ten zabieg? Przede wszystkim na nakłuwaniu specjalnym wypełniaczem, który zawiera duże stężenie kwasu hialuronowego. Dzięki temu zabiegowi twoja skóra stanie się bardziej jędrna a także nawilżona i wypełniona. Ten zabieg blokuje także procesy, które wpływają na starzenie się skóry.

Liposukcja - pozbądź się zbędnego tłuszczuZabieg liposukcji jest chyba najbardziej znany szerszemu gronu w społeczeństwie. Polega on w zasadzie na odsysaniu tłuszczu z praktycznie każdego miejsca w ciele, także z twarzy. Zabieg ten wbrew pozorom nie trwa niesamowicie długo - to najwyżej 120 minut. Nie jest to jednak zabieg tanii - ceny wahają się od 2000 do 5000 złotych, w zależności od obszaru, z którego ma zostać odsysany tłuszcz. Więcej o tym zabiegu można poczytać w tym miejscu: https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/lipotransfer-autologiczny-przeszczep-tkanki-tluszczowej/.

Czy warto iść do gabinetu medycyny estetycznej?Wiele osób zastanawia się, czy warto iść do gabinetu medycyny estetycznej. Jeżeli masz kompleksy i zależy ci na tym, aby się ich pozbyć - taka wizyta może ci naprawdę sporo pomóc. Tak samo, jak w przypadku chęci utrzymania konkretnego wyglądu - jeżeli twoja praca wymaga konkretnej sylwetki, jesteś modelką, albo prezenterką w telewizji, to medycyna estetyczna także i tobie pomoże.