Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3808

[FOTO] Niepełnosprawny pod kołami samochodu na os. Słonecznym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło we wtorek, 1 grudnia po godzinie 9.00 na ul. Aleksandrowickiej w Bielsku-Białej (osiedla Słoneczne). Samochód osobowy marki Fiat Panda potrącił pieszego. Na miejsce skierowano zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki.

Potrącenie pieszego na ul. Aleksandrowickiej - 1.12.2020
Potrącenie pieszego na ul. Aleksandrowickiej - 1.12.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że pieszy wtargnął pod nadjeżdżający pojazd w miejscu, gdzie nie ma przejścia dla pieszych. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Była to osoba niepełnosprawna (znaczna lub całkowita utrata wzroku). Obrażenia wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Została sporządzona niezbędna dokumentacja. Kierujący Fiatem Pandą był trzeźwy i posiadał uprawnienia do kierowania pojazdami. Jego samochód ze względu na uszkodzenia powypadkowe (rozbita szyba i urwane lusterka) został wycofany z ruchu do czasu zakończenia naprawy.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.