Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 grudnia 2020
  • wyświetleń: 302

Wybierz najlepsze zabezpieczenie apartamentowców!

Materiał partnera:

Masz w planach zainwestowanie w apartamentowce? Gratulujemy! Inwestycja w nieruchomości jest jedną z bezpiecznych propozycji lokowania środków finansowych na rynku. Pamiętaj również o tym, że poczucie bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych potrzeb człowieka. Na pewno chcesz stworzyć system, dzięki któremu wszyscy, którzy wykupią apartament od Ciebie będą się czuli jak u siebie i nie będą narażeni na kradzież i ich pociechy będą czuły się jak u siebie. Dzięki lekturze naszego artykułu poznasz rozwiązania zapewniające instalację systemu bezpieczeństwa.

Wybierz najlepsze zabezpieczenie apartamentowców!


Jaki wybrać system do ochronyPoza naturalnymi środkami ochrony, jak dobre oświetlenie terenu czy monitoring, który swoją drogą powinien być systemem dobrej jakości ważniejsze są innowacyjne rozwiązanie chroniące nas przed włamaniem. Przykładem takiego systemu są zdalne zamki do apartamentów, które charakteryzują się skutecznością jak łatwością obsługi. Zamek działa za pomocą nowoczesnych środków technologii jak bluetooth, kodów czy też nawet aplikacji. Jak widzimy, nawet nasze smartfony są już częścią naszego bezpieczeństwa i nie tylko wykonujemy dzięki niemu takie czynności jak porozumiewanie się z innymi, wykonywanie przelewów, oglądanie filmów jak i również możemy otwierać bądź zamykać drzwi! Na rynku znajdziemy rozwiązanie zamykania drzwi za pomocą kodu sms, który jest generowany przez aplikację. Ponadto w tej aplikacji znajdziemy również historię naszej aktywności.

Wygląd tego typu zamków jest bardzo nowoczesny, jak i przede wszystkim ich funkcjonalność jest na bardzo wysokim poziomie. Są to zamki nasadowe, dzięki czemu pasują praktycznie do każdego typu drzwi.

Gdy przekonaliśmy się do takiego rozwiązania i chcemy je zainstalować w drzwiach, to musimy jeszcze dokupić czytnik, dzięki któremu będziemy mogli zabezpieczyć drzwi; pracuje dzięki takim samym narzędziom jak zamek, czyli: kod sms, bluetooth czy telefon. Ponadto do poprawnego działania całego systemu obowiązkową częścią jest bramka internetowa, za pomocą której możemy zarządzać zamkami, które mogą działać w trybie offiline (aplikacja generuje za nas kody) i online (sami wybieramy sobie kod do otwarcia). Do poprawnego działania bramki jest potrzebny router, ponieważ bramka łączy się przez WiFi.

Średnio koszt takiej inwestycji zamyka się w kilku tysiącach złotych, więc nie jest to duży koszt, a zdecydowanie zwiększy nasze bezpieczeństwo i zachęcamy do zastosowania takiego rozwiązania w naszych apartamentowcach.