bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 listopada 2020
  • wyświetleń: 2229

Kolejne pary obchodzące "złote gody" odznaczone przez Prezydenta RP

Kolejne pary świętujące w tym roku 50 lat małżeństwa odebrały w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej medale przyznane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie.

Kolejne pary obchodzące "złote gody" odznaczone przez Prezydenta RP
Kolejne pary obchodzące "złote gody" odznaczone przez Prezydenta RP · fot. UM Bielsko-Biała


Pandemia sprawiła, że świętowanie jubileuszów pożycia małżeńskiego - jak wiele innych uroczystości i wydarzeń - musiało zmienić formułę. Obecnie nie odbywają się uroczyste spotkania małżonków-jubilatów z prezydentem Bielska-Białej, jedynie poszczególne pary o umówionej godzinie przychodzą do USC i odbierają przyznane im medale. Wszystko to w trosce o zdrowie szacownych jubilatów.

24 listopada w bielskim Urzędzie Stanu Cywilnego medale za długoletnie pożycie małżeńskie odebrały następujące pary: Krystyna i Jan Hankusowie, Halina i Zenon Huczkowie, Stanisława i Tadeusz Jakóbkowie, Rozalia i Wojciech Kiejnichowie, Urszula i Jan Krupińscy, Helena i Ryszard Słowikowie, Alicja i Witold Sternikowie, Agnieszka i Ryszard Trzcińscy oraz Maria i Józef Wandzlowie.

25 listopada medale otrzymali małżonkowie: Zofia i Wacław Gumulowie, Lidia i Kazimierz Jendrzejowie, Maria i Aleksander Rytwińscy, Jadwiga i Stanisław Stańcowie, Halina i Zygmunt Stanclikowie, Barbara i Karol Steklowie, Alfreda i Roman Tabakowie, Maria i Marek Zaprzałowie.

26 listopada do USC zaproszeni zostali - Maria i Zygmunt Cyranowie, Wiesława i Kazimierz Draszkowie, Elżbieta i Stanisław Droździkowie, Jadwiga i Zygmunt Pawińscy, Stanisława i Zygmunt Szutowie, Ewa i Adam Wilkowie. Tego dnia Emilia i Jan Koniorowie przyjęli gratulacje i życzenia z okazji 60-lecia wspólnego życia.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.