bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2020
  • 13 grudnia 2020
  • wyświetleń: 3724

Nadal można kupować produkty z jarmarku świątecznego OWES

We wtorek, 1 grudnia odbył się jarmark świąteczny on-line z udziałem przedsiębiorstw społecznych z terenu powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i miasta Bielska-Białej. Produkty można kupować aż do świąt Bożego Narodzenia.

ser, oscypek, oscypki, sprzedaż, żywność, artykuły spożywcze
Nadal można kupować produkty z jarmarku świątecznego OWES · fot. Serowa Kraina


Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej z Bielska-Białej postanowił stworzyć namiastkę świątecznej atmosfery, cudownego nastroju kolęd, smaków i zapachów organizując jarmark, podczas którego będzie okazja do wsparcia działalności lokalnych przedsiębiorstw społecznych.

Podczas jarmarku zostały zaprezentowane pomysły na prezenty, ozdoby i przysmaki świąteczne wytworzone na terenie powiatu bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego i miasta Bielsko-Biała. Będą to między innymi unikatowe plakaty Bielska-Białej, upominki, lokalne sery, vouchery na zajęcia artystyczne czy też usługi rehabilitacyjne.

Aby zakupić jarmarkowe produkty, a jednocześnie wesprzeć lokalne organizacje należy skorzystać ze świątecznego katalogu, który publikujemy poniżej. Zamówienia można składać aż do świąt Bożego Narodzenia.

Katalog świąteczny OWES

Czym są przedsiębiorstwa społeczne? - To podmioty przekazujące zysk na cele społeczne i jednocześnie zatrudniające osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej. W trakcie spotkania zaprezentuje się 13 takich podmiotów. Jarmark stanowi również idealną okazję do tego, by poznać działalność niektórych przedsiębiorstw społecznych działających w naszym regionie, a także wesprzeć ich poprzez zakupy lokalnie odpowiedzialne. Wydarzenie odbędzie się na żywo i w jego trakcie będzie można dokonać bezpośredniego zakupu poprzez kontakt z moderatorami spotkania. Po zakończeniu będzie możliwość nabycia produktów i usług poprzez kontakt z przedsiębiorcami - wyjaśnia Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Bielsku-Białej.

Loading...

mp / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.