bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 listopada 2020
  • wyświetleń: 4292

[FOTO] Czołówka na Krakowskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, późnym popołudniem na ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej. Tuż przed granicą z Kozami czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się bardzo dużymi utrudnieniami.

Wypadek na ul. Krakowskiej w Bielsku-Białej - 24.11.2020 · fot. Frog / Bielskie Drogi


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doprowadziła 41-letnia kierująca Volkswagenem Golfem, nagle z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z Mazdą 626 kierowaną przez 47-letniego mężczyznę. Siła uderzenia była duża. Ze zgłoszenia, które wpłynęło do straży wynikało, że trzy osoby są ranne, a jedna z nich ma być nieprzytomna.

Do szpitala przewieziono dwie osoby. Po badaniach okazało się, że 51-letni pasażer Mazdy doznał obrażeń ciała, które kwalifikują zdarzenie jako wypadek drogowy. Policjanci sporządzili niezbędną dokumentację, która posłuży w późniejszym postępowaniu na drodze sądowej. Utrudnienia trwały blisko trzy godziny, z czego przez znaczną część czasu droga była zupełnie nieprzejezdna. Nie wytyczono oficjalnych objazdów. Kierowcy radzili sobie "na własną rękę" objeżdżając zamknięty fragment drogi ulicami Polną i Admiralską.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj