bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 listopada 2020
  • wyświetleń: 7724

[FOTO] Nieudane zawracanie: dwa auta rozbite na ul. Krakowskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło około godziny 11:25 na ul. Krakowskiej w pobliżu firmy Gamax. Zderzyły się tam dwa pojazdy, które uległy znacznym uszkodzeniom. Nikomu nic się nie stało, ale droga była częściowo zablokowana przez ponad godzinę. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej i patrol drogówki.

Zawinił starszy mężczyzna kierujący Fiatem Panda, który jadąc w stronę Kóz postanowił zawrócić. Kierujący zjechał na przystanek autobusowy i bez upewnienia się, że nic go nie omija, zawrócił w stronę centrum miasta. Doszło do zderzenia z Alfą Romeo, która prawidłowo poruszała się także w stronę Kóz swoim pasem ruchu. Z obu pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Uszkodzone zostały elementy zawieszenia, które uniemożliwiały zjechanie na pobocze i odblokowanie drogi.

Do czasu uprzątnięcia bałaganu ruch był znacznie utrudniony. Wszystko wróciło do normy około godziny 12:45. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj