bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 listopada 2020
  • wyświetleń: 1820

Trwa kolejna edycja akcji #BBwspieraGASTRO

Ogłoszona przez prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego druga edycja #BBwspieraGASTRO to wyraz solidarności z właścicielami gastronomii w trudnych dla nich czasach. Gastronomicy mogli zgłaszać swoje lokale serwujące swoje dania na dowóz i wynos.

restauracja, obiad, jedzenie
#BBwspieraGASTRO na pomoc bielskim restauratorom


- Zgodnie z obostrzeniami związanymi z pandemią wszystkie lokale gastronomiczne w całym kraju pozostają zamknięte do odwołania. W tym czasie mogą serwować dania tylko na wynos. Dlatego prezydent Bielska-Białej postanowił pomóc w promocji usług gastronomicznych wśród bielszczan i nie tylko - informuje Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

- Aby zgłosić swoją firmę na listę, wystarczyło zamieścić komentarz pod postem dotyczącym #BBwspieragastro na oficjalnym profilu Facebookowym prezydenta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego, dodając w komentarzu - nazwę lokalu, link do strony internetowej lub Facebookowej i numer telefonu, pod którym można zamawiać dania. Można też było dodać informację o tym, w czym się specjalizuje dany lokal - zwraca uwagę bielski magistrat.

Listę lokali gastronomicznych, które zgłosiły się do tej akcji, można znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.