bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 listopada 2020
  • wyświetleń: 865

Przez sytuację epidemiczną fundacja "Arka" łączy dwa kiermasze

Za nami:

Z powodu sytuacji epidemicznej i zamknięcia od 7 listopada w całym kraju galerii handlowych Fundacja Ekologiczna "Arka" łączy w Galerii Sfera w Bielsku-Białej dwa kiermasze. 6 listopada od 9.00 do 21.00 na specjalnym stoisku będzie można nabyć książki i zabawki.

Przez sytuację epidemiczną fundacja "Arka" łączy dwa kiermasze
Przez sytuację epidemiczną fundacja "Arka" łączy dwa kiermasze · fot. Fundacja Ekologiczna "Arka"


Jak zapowiadają organizatorzy, asortymentu jest mnóstwo. Przypominają również, że w obecnej sytuacji kupujący muszą być zdyscyplinowani, a przy stoisku jednocześnie może przebywać tylko 5 osób.

Pieniądze ze sprzedaży zabawek tradycyjnie trafią do organizacji na co dzień ratujących zwierzęta w okolicach Bielska-Białej. Wsparcie do tej pory otrzymały: Ośrodek Rehabilitacji Mysikrólik Na Pomoc Dzikim Zwierzętom, Stowarzyszenie KOTełkowa Drużyna, Fundacja Psia Ekipa oraz Fundacja Przystań Ocalenie prowadząca schronisko dla zwierząt pod Pszczyną. Natomiast dochód ze sprzedaży książek w ramach akcji "Książka wspiera bohatera" zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych.

Także 6 listopada od 13.00 do 16.00 w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na rogu ul. Leszczyńskiej i Straconki odbędzie się ostatnia w tym roku, organizowana przez Arkę, wyprzedaż z zielonego kontenera w ramach akcji "Dajemy rzeczom drugie życie". Dochód z tej akcji trafi na potrzeby dzieci z domów dziecka. W podanych godzinach do punktu można także przywieźć niepotrzebne rzeczy.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.