bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2012
  • wyświetleń: 2514

Pożar domu przy ul. Pocztowej

14 osób ewakuowano, a jeden lokator trafił na obserwację do szpitala, straty oszacowano na 150 tys. zł- to bilans pożaru, do którego doszło w poniedziałek wieczorem w budynku wielorodzinnym przy ul. Pocztowej w Bielsku-Białej.

Pożarem objęty był cały nieużytkowany strych oraz spiżarnia budynku. Jak informuje Patrycja Pokrzywa, rzeczniczka bielskiej PSP, żywioł szybko opanowano.

W czasie akcji z budynku ewakuowano 14 osób, które spędziły tę noc u rodziny i znajomych. Pogotowie ratunkowe zabrało na obserwację do szpitala jednego z lokatorów- 61-letniego mężczyznę , który źle się poczuł. Aby dostać się do źródła ognia strażacy rozebrali dach. W działaniach trwających blisko 4 godziny wzięło udział sześć zastępów straży pożarnej oraz przedstawiciele służb współdziałających: policja, pogotowie ratunkowe, pogotowie energetyczne.

new / bielsko.info
źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.