bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2011
  • wyświetleń: 2917

23-latek zniszczył radiowóz

W czasie, gdy policjanci interweniowali w jednym z bielskich lokali, 23-letni bielszczanin wyładował swoją agresję na zaparkowanym na ulicy radiowozie. Kopnął w lusterko i uszkodził karoserię. Chwilę po tym go zatrzymano.

Zatrzymany
fot. Policja


Policjanci Wydziału Prewencji zostali wezwani na interwencję od jednego z bielskich lokali przy ulicy Mostowej, gdzie awanturował się nietrzeźwy klient. Podczas gdy interweniowali, inny pijany mężczyzna wyładował swoją agresję na radiowozie, który zaparkowali nieopodal, przy ulicy Grażyńskiego. Kopnął w lusterko, które rozbił i uszkodził karoserię, powodując kilkuset złotowe straty.

Wkrótce po tym chuligan został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi blisko 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Odpowie za uszkodzenie mienia - przestępstwo, za które grozi mu do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.