bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 listopada 2020
  • 3 listopada 2020
  • wyświetleń: 3015

Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Bielska-Białej

Policjanci z Bielska-Białej poszukują Stanisława C., 69-letniego mieszkańca tego miasta. Zaginiony wyszedł z domu w sobotę, 31 października. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego prosimy kierować do Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, tel. 47 857 03 00.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Policjanci poszukują zaginionego mieszkańca Bielska-Białej · fot. KWP Katowice


Zaginiony Stanisław C. wyszedł z domu w sobotę, 31 października 2020 roku około godziny 12.00. Od tamtej pory nie powrócił do domu, nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego - wzrost ok. 180-185 cm, broda i wąsy siwe, włosy krótkie, średniej budowy ciała, brzuch wydęty, oczy zielone. W chwili zaginięcia ubrany był w beżową kurtkę bez kaptura, jasne spodnie, ciemną koszulę ze sztruksu w delikatną kratę, czarne sznurowane półbuty.

Wszelkie informacje o miejscu pobytu zaginionego policja prosi kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej, przy ul. Traugutta 2c, e-mail. kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl, tel. 47 857 03 00 lub 47 857 12 55.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.