bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 października 2020
  • 1 listopada 2020
  • wyświetleń: 25203

[ZDJĘCIA] Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bielska-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę, 31 października tuż przed godziną 6:00 na S-1 w Bielsku-Białej. W okolicy węzła Lipnik zderzyły się trzy pojazdy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Bielska-Białej - 31.10.2020 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych i na tę chwilę nieoficjalnych informacji wynika, że 80-letni mężczyzna kierujący Hyundaiem Atos poruszał się drogą ekspresową pod prąd (jechał w stronę Żywca, pasami przeznaczonymi do jazdy w stronę Cieszyna). Z relacji czytelników, którzy zgłosili się do nas tego ranka wynika, że pojazd jechał pod prąd przynajmniej od zjazdu w Wapienicy (około 10 kilometrów).

Na wysokości węzła Lipnik (skrzyżowanie z ul. Krakowską) doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym Mercedesem C200. Po chwili na miejsce zdarzenia najechał Seat Exeo. W wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł mężczyzna kierujący Hyundaiem. Pozostali uczestnicy odnieśli powierzchowne obrażenia, które nie kwalifikowały się do hospitalizacji.

Mężczyzna jechał do pracy na targowisku. Jego samochód był pełen różnorakiego towaru przeznaczonego na handel. "Jeździł tą drogą codziennie. Nie rozumiemy co się stało" - mówiła wnuczka zmarłego, jednocześnie prosząc o nie wyciąganie pochopnych wniosków i ograniczenie komentarzy, które dostarczają rodzinie jeszcze więcej bólu w tym trudnym czasie.

Na miejscu do godziny 11:30 trwały czynności śledczych pod nadzorem prokuratury. Obwodnica w stronę Cieszyna była zamknięta. Pojazdy były kierowane na objazd ulicami Krakowską, Lwowską i Niepodległości.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj