bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 października 2020
  • wyświetleń: 2780

[ZDJĘCIA] Dobiegają końca prace na parkingu przy ul. I. Krasickiego

Dobiegają końca prace modernizacyjne na parkingu zlokalizowanym przy ul. Ignacego Krasickiego na Osiedlu Złote Łany. W ramach prowadzonych robót wykonano nową nawierzchnię z kruszywa oraz ogrodzenie parkingu. Ponadto zamontowano oświetlenie led oraz zainstalowano elektroniczny system parkingowy obsługiwany za pomocą kart chipowych.

MZD udostępnia parking przy ul. Ignacego Krasickiego - 29.10.2020 · fot. MZD Bielsko-Biała


Z myślą o zapewnieniu kierowcom możliwości stałego i bezproblemowego parkowania pojazdów, obiekt będzie miał charakter abonamentowy. Z chwilą zakończenia prowadzonych prac, chcący skorzystać z nowego obiektu będą mogli wystąpić o wydanie karty parkingowej uprawniającej do parkowania jednego wskazanego pojazdu. Warunkiem jej otrzymania będzie złożenie do Działu Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD w Bielsku-Białej stosownego wniosku oraz wniesienie zryczałtowanej, miesięcznej opłaty w wysokości 120 zł (tj. wg. stawki dotychczas obowiązującej na tym parkingu).

Wzór wniosku o wydanie karty parkingowej zostanie udostępniony 4 listopada na stronie internetowej parkowaniebielsko.pl. Od tego momentu będzie możliwe składanie wypełnionych wniosków na adres: Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD w Bielsku-Białej, ul. Mostowa 1 lub drogą email na adres: sekretariatspp@mzd.bielsko.pl.

Z uwagi na abonamentowy charakter parkingu, karty parkingowe będą wydawane według kolejności złożonych wniosków, a ich otrzymanie będzie możliwe po wniesieniu opłaty.

Łączny koszt inwestycji wyniesie 152 tys zł. Docelowo na parkingu zostanie wykonany system monitoringu wizyjnego CCTV.

mp / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.