bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 listopada 2020
  • wyświetleń: 1020

Klub Gaja zbiera pieniądze na suplementację swoich koni

Każdy z nas może włączyć się w pomoc koniom wpłacając pieniądze na specjalną zbiórkę, którą Klub Gaja zorganizował, aby uzbierać pieniądze na suplementację swoich koni. Staruszki wymagają stałej opieki, suplementacja w ich wieku i przy towarzyszących im chorobach jest konieczna.

Klub Gaja zbiera pieniądze na suplementację swoich koni
Klub Gaja zbiera pieniądze na suplementację swoich koni · fot. Klub Gaja


- Kasia potrzebuje preparatu na stawy, niestety zwyrodnienia dokuczają jej bardzo mocno, szczególnie teraz w okresie, gdy zaczyna robić się chłodniej i wilgotniej. Pegaz czeka na zioła na górne drogi oddechowe. Powoli zbliżamy się do okresu grzewczego. Smog… Dla konia z astmą nie jest to najlepszy czas. Lady potrzebuje wsparcia kopyt po przebytym ochwacie. A to tylko wierzchołek „góry lodowej”… Prosimy o pomoc, staramy się opiekować naszymi końmi, najlepiej jak potrafimy! Jest to możliwe tylko dzięki Wam i waszej hojności! Pomagajmy! - informuje Klub Gaja.

Klub Gaja uratował 60 koni, niektóre hodowane były na mięso i miały trafić do rzeźni. Nadal potrzebują pomocy. Wymagają szczególnej opieki i leczenia ze względu na wiek, stan zdrowia, urazy fizyczne i psychiczne. Prosimy o pomoc. Klub Gaja jest organizacją pożytku publicznego. Konie ratuje tylko dzięki hojności darczyńców.

Zbiórka dostępna jest tutaj.

mp / bielsko.info, źródło: Klub Gaja

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.