bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 października 2020
  • wyświetleń: 6252

Koronawirus: Zmarli kolejni mieszkańcy regionu, rekord zakażeń

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach podała najnowsze dane na temat sytuacji epidemicznej w województwie śląskim. W szpitalach zmarło kolejnych pięciu mieszkańców naszego reionu, którzy byli zakażeni koronawirusem.

koronawirus
Koronawirus: Zmarli kolejni mieszkańcy regionu


Według środowych danych wojewódzkiego Sanepidu w szpitalu w Bielsku-Białej zmarli 82-letni mężczyzna z Bielska-Białej, 47-letnia kobieta z powiatu bielskiego, 67-letni mężczyzna z Bielska-Białej. W szpitalu w Cieszynie zmarł 90-letni mężczyzna z Bielska-Białej, a w szpitalu w Bystrej zmarła 77-letnia bielszczanka. W sumie od początku epidemii zmarło 27 mieszkańców Bielska-Białej, którzy byli zakażeni koronawirusem.

Od początku epidemii koronawirusem zakaziło się 939 mieszkańców Bielska-Białej - tylko w ciągu ostatniej doby odnotowano 79 nowych przypadków - to rekord. Walkę z COVID-19 wygrało do tej pory 374 bielszczan - w ciągu doby przybyło 11 nowych ozdrowieńców. 249 mieszkańców naszego miasta przebywa w kwarantannie domowej, 113 pozostaje pod nadzorem epidemiologicznym, a 22 jest hospitalizowanych.

mp / bielsko.info, źródło: WSSE Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj