bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 października 2020
  • wyświetleń: 7782

[FOTO] Wypadek na Krakowskiej. Dwie osoby trafiły do szpitali!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 października około godziny 10:10 na ulicy Krakowskiej przy wyjeździe z wysypiska śmieci. Zderzyły się tam trzy pojazdy. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się bardzo dużymi utrudnieniami.

Wypadek na Krakowskiej - 24.10.2020 · fot. Bielskie Drogi


Ze wstępnych informacji wynika, że do wypadku (tak wstępnie zakwalifikowano to zdarzenie) doprowadził kierujący ciężarowym MAN-em. Mężczyzna wyjeżdżał na ulicę Krakowską i podczas skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo na kierowcy Forda Transita, który poruszał się w stronę Kóz. Doszło do zderzenia obu pojazdów, a w jego wyniku samochód ciężarowy przemieścił się na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z Renault Scenic jadącym w stronę centrum miasta.

Dwie z czterech osób podróżujących Renaultem trafiły do szpitali. Kierowca do Żywca, a pasażer do Cieszyna. Uczestnicy wypadków zazwyczaj trafiali do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. Ta placówka obecnie nie przyjmuje pacjentów, stąd konieczność transportu do pobliskich miast. Pozostali uczestnicy nie odnieśli żadnych poważniejszych obrażeń ciała, które kwalifikowałyby się do leczenia szpitalnego.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Do pomiarów użyto tachimetru. Czynności zakończyły się przed godziną 13:00. Do tego czasu droga była nieprzejezdna.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj