bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 października 2020
  • wyświetleń: 12301

[FOTO] Alarm bombowy jaworzańskim w hotelu

W piątek, 23 października do recepcji czterogwiazdkowego hotelu SPA Hotel Jawor dotarła wiadomość, że w obiekcie został podłożony ładunek wybuchowy. Natychmiast wszczęto wszystkie procedury przewidziane w takich przypadkach. Jaworzański hotel nie jest jedynym, który tego wieczoru miał taką przygodę.

Alarm bombowy w jaworzańskim hotelu - 23.10.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Antek


Podobne wiadomości drogą elektroniczną wpłynęły dziś wieczorem do innych hoteli na terenie kraju. Choć cała sprawa wydaje się być głupim żartem, to zarówno dyrekcja obiektu jak i policjanci podeszli do sprawy z należytym profesjonalizmem. Przy tego typu zgłoszeniach nie ma miejsca na błąd.

Obiekt wypoczynkowy w Jaworzu został sprawdzony przez policyjnych pirotechników. Dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że niczego podejrzanego nie znaleziono. Trwa policyjne dochodzenie, które ma ustalić autora tych głupich "żartów".

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.