bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 1855

[FOTO] Zderzenie dwóch samochodów dostawczych na S-1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w czwartek, 15 października około godziny 11:30 na S-1 w Bielsku-Białej. Na jezdni prowadzącej od Żywca w stronę Katowic, tuż za węzłem Mikuszowice zderzyły się dwa samochody dostawcze: Opel Movano i Fiat Ducato. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Kraksa na obwodnicy - 15.10.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Zawinił kierujący Oplem Movano, który na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w Fiata Ducato, który poruszał się pasem rozbiegowym. Siła uderzenia spowodowała, że Fiat został pchnięty na barierki energochłonne, a Opel przewrócił się na bok i zatrzymał się w poprzek jezdni.

Jedna osoba odniosła obrażenia ciała. To mężczyzna podróżujący Fiatem. Pierwszej pomocy udzielili mu świadkowie, a następnie zajęli się nim ratownicy medyczni. Poszkodowany trafił do szpitala. Na szczęście nic groźnego mu się nie stało. Cała sprawa zakończyła się mandatem i sporymi utrudnieniami, które trwały przeszło godzinę. Przez znaczną część tego czasu droga była zupełnie zablokowana.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj