Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 października 2020
  • wyświetleń: 7021

[FOTO] Groźna kraksa na obwodnicy. To cud, że nikt nie zginął...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na obwodnicy Bielska-Białej. Na pasie od Żywca kilkaset metrów ze węzłem Mikuszowice, samochód osobowy uderzył w tył zaparkowanej ciężarówki. Pierwsze informacje jakie przekazywali sobie kierowcy za pośrednictwem CB radia mówiły o zdarzeniu ze skutkiem śmiertelnym.

Kraksa na obwodnicy - 14.10.2020 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Pojazd ciężarowy stał od kilku godzin z usterką na pasie awaryjnym. Fiat Grande Punto z nieznanych przyczyn zahaczył o naczepę ciężarówki, która wystawała na prawy pas ruchu. Samochód osobowy został dosłownie rozpruty i odrzucony na barierki energochłonne rozdzielające pasy ruchu.

Okazało się, że kierowca Fiata wyszedł z samochodu o własnych siłach. Nie musiał nawet otwierać drzwi. Na miejsce zdarzenia najechał przypadkowy patrol policji. Funkcjonariusze także nie mogli uwierzyć, że kierowca jest cały i zdrowy. Profilaktycznie wezwano pogotowie ratunkowe. Ratownicy po badaniach uznali, że nie ma potrzeby hospitalizacji kierującego.

Skutki kolizji neutralizowali strażacy. Droga przez krótką chwilę była zablokowana. Po zakończeniu sprzątania udrożniono jeden pas ruchu. Utrudnienia łącznie trwały blisko dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.