bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 października 2020
  • wyświetleń: 2158

W bielskiej "Jedynce" przywłaszczył telefon. Mężczyznę szuka policja

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przywłaszczenia telefonu komórkowego marki iPhone 7 o wartości 1 tys. złotych. Do przestępstwa doszło w Bielsku-Białej, na ulicy 3 Maja, w autobusie linii nr 1, 17 sierpnia 2020 roku około godziny 16.35. Policja opublikowała wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
fot. KWP Katowice


Do zdarzenia doszło 17 sierpnia 2020 roku około godziny 16.35 w Bielsku-Białej przy ul. 3 Maja. Autobusem miejskim linii nr 1 podróżowała pokrzywdzona, która wysiadając na przystanku przy Hotelu Prezydent, pozostawiła na siedzeniu telefon. Następnie do autobusu wszedł mężczyzna, który zabrał i przywłaszczył sobie urządzenie.

Rysopis poszukiwanego: Mężczyzna wzrostu około 170 cm, wiek z wyglądu około 55 lat, obcięty na krótko, ubrany w jasną koszulę zapinaną na guziki, długie ciemne spodnie oraz brązowe buty.

Policja opublikowała zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przywłaszczenia, o kontakt z Komisariatem I Policji w Bielsku-Białej ul. Składowa 2, tel. 47 85 701 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.