bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 października 2020
  • wyświetleń: 903

227 podopiecznych "Parasola" otrzymało nowe obuwie sportowe

Fundacja Sokoły Podbeskidzia, której prezesem zarządu jest Marek Sokołowski, oraz Football Academy BB, której menagerem jest Krystian Gańczarczyk, wspólnie z Fundacją ESPA i Klubem Biznesu Podbeskidzia przekazały dla podopiecznych Parasola nowe, markowe, sportowe obuwie wartości ok. 80 tys. zł. W imieniu bielskiego samorządu za dary podziękował zastępca prezydenta Bielska-Białej Adam Ruśniak.

227 podopiecznych "Parasola" otrzymało nowe sportowe obuwie
227 podopiecznych "Parasola" otrzymało nowe sportowe obuwie · fot. UM Bielsko-Biała


- W ramach akcji przygotowaliśmy 250 par butów. Wcześniej w innych placówkach rozdaliśmy kilkanaście par, a resztę przekazujemy podopiecznym Parasola, bo wiemy, że tu będą dobrze spożytkowane - mówił Marek Sokołowski. - Nasza fundacja współpracuje z Fundacją ESPA, wspierając potrzebujących z Bielska-Białej i regionu. Dzięki partnerskiej współpracy z Klubem Biznesu znaleźliśmy sposób, aby pomóc tym młodych ludziom - dodał były piłkarz TS Podbeskidzkie.

- Tak się składa, że o potrzebach dzieci z domu dziecka dużo osób pamięta, a o tych ze świetlic terapeutycznych już niekoniecznie. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć podopiecznych Zespołu Placówek dla Dzieci i Młodzieży Parasol - wyjaśnił Krystian Gańczarczyk z Football Academy BB.

Założyciel Klubu Biznesu Podbeskidzia Adrian Myszor powiedział: - Nasz klub zrzesza sportowców, którzy po zakończeniu kariery zajmują się biznesem. Mamy firmy, współpracujemy ze sobą, a przy okazji wspieramy potrzebujących.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.