Wiadomości

  • 1 października 2020
  • 5 listopada 2021
  • wyświetleń: 5897

Piotr Cugowski akustycznie - koncert przeniesiony na listopad!

Za nami:

Piotr Cugowski w grudniu miał wystąpić w akustycznym koncercie w Domu Muzyki Bielskiego Centrum Kultury. Koncert z powodu pandemii został przeniesiony najpierw na 16 maja, a następnie na 5 listopada. Artysta przedstawi utwory z ostatniej płyty zatytułowanej "40".

Piotr Cugowski
Piotr Cugowski · fot. materiały promocyjne / BCK


Pierwszy singiel Cugowskiego „Kto nie kochał”, który premierę miał pod koniec 2018 roku to ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. To obraz ludzkich postaw, które mówią o miłości, szacunku, gniewie i niezrozumieniu. Singiel zdobył status Złotej Płyty. Drugi utwór z płyty - „Zostań ze mną" pojawił się w kwietniu. Piosenka opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania („Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem - zostań ze mną”).

Koncert został przeniesiony z powodu pandemii na 5 listopada. Zachęcamy do śledzenia komunikatów na stronie Bielskiego Centrum Kultury: https://www.bck.bielsko.pl/repertuar/piotr-cugowski-40-akustycznie-przeniesiony-z-16-maja-na-5-listopada-2021. Data koncertu może ulec zmianie!

Organizator: Pate Media.

ar / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Bielskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Bielskie Centrum Kultury" podaj