bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 lipca 2012
  • wyświetleń: 3820

Remont ul. Lwowskiej - utrudnienia

W nocy z 24 na 25 lipca rozpocznie się kolejny etap remontu ulicy Lwowskiej na odcinku od ulic Lipnickiej / Stojałowskiego do ulicy Wyzwolenia. W związku z tym wprowadzonych zostanie kilka zmian w organizacji ruchu.

Lwowska
Remont ulicy Lwowskiej w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Będzie to już czwarty etap inwestycji, prowadzony na jezdni wschodniej na całym odcinku robót. Ta część przedsięwzięcia zajmie około trzech tygodni.

Ruch poprowadzony zostanie dwukierunkowo po wolnej od robót jezdni, powrót na jezdnię wschodnią na końcu zakresu robót. Utrzymana zostanie przejezdność skrzyżowań /ul. Piłsudskiego, Krakowska i Stojałowskiego x Lipnicka/ przy sterowaniu ruchem za pomocą sygnalizacji świetlnej.

Biorąc pod uwagę natężenie ruchu i geometrię skrzyżowań - jak informuje Miejski Zarząd Dróg - niezbędne jest wyeliminowanie następujących relacji:
- skrzyżowanie z ul. Piłsudskiego: skręt w lewo z ul. Lwowskiej (od Żywca) - objazd ulicami Piekarską i Wyzwolenia,
- skrzyżowanie z ul. Krakowską: skręt w lewo z ul. Lwowskiej (od Hałcnowa) - objazd ulicami Piekarską i Obwodnicą, skręt w prawo pozostanie, ale konieczna jest przebudowa wysięgnika sygnalizacji.
- skrzyżowanie z ul.Stojałowskiego i Lipnicką: skręt w lewo z ul. Lwowskiej (od Hałcnowa) w ul. Lipnicką - objazd ulicami Skłodowskiej, Lenartowicza, Akademii Umiejętności, skręt w lewo z ul. Żywieckiej w ul. Stojałowskiego - objazd ulicami PCK, Broniewskiego, Dmowskiego.

Jednocześnie przypominamy, że zmianie uległa lokalizacja przystanków autobusowych na tym odcinku ul.Lwowskiej. Szczegółowa informacja o zmianach przystanków autobusowych została umieszczona na stronie internetowej MZK pod adresem: www.mzkb-b.internetdsl.pl.

new / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.