bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 lipca 2012
  • wyświetleń: 2231

Wybili szybę i uszkodzili auta

Policjanci zatrzymali dwóch chuliganów, którzy wybili szybę w sklepie i skopali kilka samochodów. Jakby tego było mało znieważyli interweniujących mundurowych. Teraz za przestępstwa te grozi im do 5 lat więzienia.

W niedzielę na bielskiej ul. Skrzydlewskiego policjanci zauważyli dwóch awanturujących się, pijanych mężczyzn, którzy wybili szybę wystawową w sklepie, a przy okazji skopali zaparkowane tam samochody. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na nich większego wrażenia, bo animuszu dodawał im spożyty wcześniej alkohol - obaj mieli grubo ponad 2 promile.

W czasie interwencji znieważyli policjantów słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe. Szybko ich obezwładniono i zakuto w kajdanki.

Zatrzymanymi okazali się dwaj bielszczanie w wieku 35 i 24 lat. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty uszkodzenia cudzego mienia i znieważenia policjantów, za co grozi im do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.