bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 września 2020
  • wyświetleń: 1371

Ciężki wyjazd Podbeskidzia - Lechia na drodze do pierwszego zwycięstwa?

Materiał partnera:

Początek sezonu 2020/2021 nie jest udany dla beniaminków. Warta Poznań, Stal Mielec oraz Podbeskidzie Bielsko-Biała nie wygrały żadnego meczu od startu rozgrywek. Czy Górale będą w stanie przełamać tę niekorzystną serię w wyjazdowej rywalizacji z Lechią Gdańsk?

Ciężki wyjazd Podbeskidzia - Lechia na drodze do pierwszego zwycięstwa?


Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodopieczni Krzysztofa Brede przekonują się o przeskoku, jaki występuje w najwyższej klasie rozgrykowej. Podbeskidzie w poprzednim sezonie pewnie radziło sobie na boiskach 1. Ligi, jednak początek nowej kampanii to bolesna weryfikacji. Na szczęście dla kibiców tego zespołu - w obecnych rozgrywkach spada tylko jedna drużyna. Podbeskidzie do tej pory zaprezentowało się z najlepszej strony, spośród wszystkich beniaminków. Górale mieli jednak pecha między innymi podczas wyjazdowej rywalizacji z Jagiellonią, gdzie prowadzili już 0:2, ale nie potrafili dowieźć wygranej.

Na czterech meczach Górale mają na koncie dwa punkty, na które składają się dwie porażki oraz dwa remisy z Jagą i Cracovią. Na ten moment można powiedzieć, że jest to drużyna, która gwarantuje fanom największe emocje. Podbeskidzie na starcie rozgrywek może się pochwalić najgorszą defensywą - 12 straconych goli, jednak pod kątem ofensywy są na czwartej pozycji z siedmioma trafieniami. Do tej pory w meczach tego zespołu wpadło już 19 bramek, co jest najwyższym wynikiem w całej lidze. Średnia powyżej 4 goli na 90 minut musi robić wrażenie. Co na to bukmacher PZBuk i jak prezentują się kursy? O tym kawałek dalej!

Lechia GdańskZawodnicy Lechii do tej pory grają w kratkę, ponieważ po czterech kolejkach mają na koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki. Co istotne, oba wygrane mecze miały miejsce przeciwko beniaminkom. W pierwszej serii gier Gdańszczanie rozprawili się na wyjeździe z Wartą 1:0, a przed tygodniem po ciężkiej rywalizacji pokonali Stal Mielec 4:2.

Pojedynki Lechii Gdańsk z beniaminkami na ten moment to wynik 2:0 dla podopiecznych Piotra Stokowca, jednak już w weekend kolejny rozdział z tej historii zostanie zapisany. Tym razem honoru drużyn, które wywalczyły awans do Ekstraklasy, będzie bronić Podbeskidzie.

Co typować? Oferta bukmachera!Faworytem dla bukmachera jest tutaj drużyna gospodarzy, jednak kursy nie wskazują na zdecydowaną przewagę Lechii. Ostatnie rywalizacje tych drużyn były wyrównane. Z 10 poprzednich rywalizacji więcej razy górą wyszła ekipa z Górali, która w tym czasie zanotowała pięć triumfów, przy trzech zwycięstwach Lechii.

Górale mieli jednak problemy w meczach wyjazdowych z Lechią, o czym świadczą dwie kolejne porażki w Gdańsku, w których nie zdobyli nawet jednego gola.


Tym razem legalny bukmacher stawia na ciekawe widowisko. Takie wnioski możesz wyciągnąć na podstawie oferty zdarzeń na to spotkanie. Kurs na +2,5 gola wynosi 1.74, a linia underowa - 2.10. Wysoka średnia powyżej 4 bramek na mecz w rywalizacjach Podbeskidzia z pewnością miała wpływ na takie propozycje w ofercie PZBuk.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Mateusz Nowak - redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego na UAM.