bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 września 2020
  • wyświetleń: 4587

Niecodzienny prezent od młodej pary dla dzieci ze Szpitala Pediatrycznego

Mali pacjenci Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej otrzymali niedawno pokaźną porcję prezentów w postaci książek, kolorowanek, kredek, puzzli oraz innych układanek. Darczyńcy to pewna wyjątkowa... Młoda Para!

Niecodzienny prezent od młodej pary dla dzieci ze Szpitala Pediatrycznego
Niecodzienny prezent od młodej pary dla dzieci ze Szpitala Pediatrycznego · fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej


Ta wyjątkowa Młoda Para to Barbara i Tomasz Gondko, którzy poprosili weselnych gości, aby zamiast kwiatów przynieśli prezenty dla chorych dzieci leczonych w Szpitalu Pediatrycznym. Dodajmy, że Tomasz Gondko był w przeszłości pracownikiem tej medycznej placówki.

Goście weselni nie zawiedli i przyszli na ślub z pięknymi książkami, barwnymi kolorowankami, wspaniałymi artykułami plastycznymi, ciekawymi puzzlami i innymi logicznymi zabawkami. A Nowożeńcy ten hojny dar przekazali do dziecięcego szpitala. Jak informuje Donata Sawczuk, naczelna pielęgniarka Szpitala Pediatrycznego, obecnie korzystają z tych prezentów pacjenci szpitalnych oddziałów, przede wszystkim psychiatrii. Ale w przyszłości, gdy zniknie zagrożenie związane z koronawirusem, książeczki i kolorowanki od Młodej Pary, których jest naprawdę dużo, trafią również do poczekalni Izby Przyjęć oraz do świetlicy Oddziału Pediatrycznego.

Młoda Para - Barbara i Tomasz Gondko
Młoda Para - Barbara i Tomasz Gondko · fot. Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej


- W imieniu naszych pacjentów z całego serca dziękuję za ten wyjątkowy dar zarówno Nowożeńcom, jak i weselnym gościom. To naprawdę wspaniałe, że Młoda Para w tak wyjątkowym dla niej dniu pomyślała o tym, jak umilić chorym dzieciom trudny czas pobytu w szpitalu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia! - mówi Ewa Bachta, dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info, źródło: Szpital Pediatryczny

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.