bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 1524

Okradł niepełnosprawnego podając się za pracownika wodociągów

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy zuchwałej kradzieży. Mężczyzna podając się za pracownika wodociągów dostał się do mieszkania 74-letniego seniora poruszającego się na wózku inwalidzkim. Wykorzystując jego nieuwagę skradł z mieszkania 1.280 zł i 100 euro. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy.

Okradł niepełnosprawnego podając się za pracownika wodociągów
Okradł niepełnosprawnego podając się za pracownika wodociągów · fot. KMP Bielsko-Biała


Do zdarzenia doszło w dniu 27 sierpnia 2020 roku w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej, około godziny 14.00. Nieustalony na chwilę obecną sprawca podając się za pracownika wodociągów dostał się do mieszkania 74-letniego seniora poruszającego się wózkiem inwalidzkim. Twierdził że w piwnicy bloku trwa naprawa kanalizacji. Poprosił o pójście do kuchni, odkręcenie wody i obserwowanie kranu. W międzyczasie, wykorzystując jego nieuwagę skradł z mieszkania 1.280 zł i 100 euro. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Rysopis: Wiek z wyglądu 25-30 lat. Dobrze zbudowany, ok. 190 cm wzrostu, włosy krótkie koloru blond. Ubrany był w szarą wiatrówkę, pod kurtką miał założoną ciemną koszulkę polo, spodnie długie ciemne, szare buty sportowe.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 12.

Świadkom policja zapewnia anonimowość.

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.