bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 września 2020
  • wyświetleń: 2097

Policja ma portret pamięciowy złodzieja, który okradł inwalidę

O tej sprawie pisaliśmy 12 sierpnia. Nieznany mężczyzna spytał niepełnosprawnego, która jest godzina i kilka chwil później ukradł jego telefon. Dzisiaj bielska policja opublikowała portret pamięciowy złodzieja.

Policja, policjant, dzielnicowy, czapka, mundur
Policja ma portret pamięciowy złodzieja, który okradł inwalidę · fot. KWP Katowice


Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy zuchwałej kradzieży. Ukradł on telefon komórkowy wartości 1 tys. złotych niepełnosprawnemu mężczyźnie, siedzącemu na ławce przed blokiem razem z żoną i dwójką dzieci. Policja opublikowała portret pamięciowy sprawcy, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 10 sierpnia 2020 roku w Bielsku-Białej przy ul. Energetyków, około godziny 12.50. Do siedzącego na ławce razem z rodziną niepełnosprawnego pokrzywdzonego podszedł mężczyzna. Zapytał się go, czy może mu powiedzieć, która jest godzina. Kiedy pokrzywdzony wyjął telefon mężczyzna wyrwał mu go z ręki i zbiegł w kierunku przejścia podziemnego przy stacji PKP Lipnik. Skradziony telefon marki Samsung Galaxy A70 wartości 1 tys. złotych znajdował się w etui, w którym były również dokumenty i karta bankomatowa.

Policja ma portret pamięciowy złodzieja, który okradł inwalidę
Portret pamięciowy złodzieja, który okradł inwalidę · fot. KMP Bielsko-Biała


Rysopis: Mężczyzna, szczupły, ok. 180 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne, ubrany był w ciemnogranatową koszulkę, krótkie spodenki koloru granatowego oraz trampki.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 12, alarmowy 112.

Świadkom policja zapewnia anonimowość!

mp / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.