bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 września 2020
  • wyświetleń: 1415

Harcerze-filmowcy walczą o sprzęt - można im pomóc głosując na film

Młodzi filmowcy-harcerze z Bielska-Białej wzięli udział w nakręceniu filmu o tym, jak zmieniła się bielska komunikacja publiczna. Teraz ich produkcja walczy w konkursie. Podbeskidzcy skauci liczą na wsparcie mieszkańców, i dziękują za każdy oddany głos. Jeśli się uda, wygrają nowy sprzęt, by móc kręcić więcej filmów w lepszej jakości o swej małej ojczyźnie.

Harcerze-filmowcy walczą o sprzęt - można im pomóc głosując na film
Harcerze-filmowcy walczą o sprzęt - można im pomóc głosując na film · fot. HSF Podbeskidzie


W ramach konkursu “Bliżej niż myślisz” organizowanego przez Ministra Funduszy i Polityki Regionalnej zrealizowany został film przedstawiający jak zmieniło się Bielsko-Biała po zrealizowaniu unijnego projektu “Rozwój Zrównoważonego Transportu Miejskiego w Bielsku-Białej”. Autorem filmu jest Paweł Kanik, natomiast materiał został zrealizowany we współpracy z harcerzami należącymi do nieformalnej Harcerskiej Sekcji Filmowej na Podbeskidziu.

Teraz produkcja rywalizuje w konkursie. Wesprzeć bielskich filmowców można oddając głos. - Czuwaj! Kilka dni temu nasza sekcja nagrała film dotyczący funduszy unijnych. Jeśli wygramy, to uda nam się zdobyć lepszy sprzęt oraz zdecydowanie większą rozpoznawalność. Wiemy, że mogliśmy zawsze liczyć tutaj na odzew od was. Dzisiaj prosimy was o wsparcie. Można głosować za pomocą maila więc nie zajmie wam to więcej niż dwie minuty a dla nas znaczy bardzo wiele! Za każde udostępnienie i oddany głos serdecznie dziękujemy - apelują na swoim facebookowym profilu podbeskidzcy harcerze.

Loading...


Głosować można tutaj.

- Nie zapomnijcie o potwierdzeniu maila. Prosimy też o cierpliwość, bo im serwery już nie wyrabiają - śmieją się bielscy skauci.

raz / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.