bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2011
  • wyświetleń: 3061

Niebieskie Patrole WOŚP

Bielscy policjanci jak co roku wezmą udział w XIX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stróże prawa będą dbać o bezpieczeństwo wolontariuszy i pozostałych uczestników wielkiej orkiestry. W tegorocznym finale po raz drugi ruszą także "Niebieskie Patrole Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

wośp policja


Policjanci wolontariusze będą zbierać datki na sprzęt leczniczy dla oddziałów urologii i nefrologii dziecięcej. Zaprezentowany zostanie sprzęt, jakiego na co dzień używają stróże prawa - wyposażenie i uzbrojenie.

Ponadto do sztabu WOŚP zostanie przekazany czek z kwotą pieniędzy zebranych wśród pracowników i policjantów śląskiego garnizonu.

Na portalu Allegro można licytować przedmioty przekazane przez śląskich policjantów i sportowców - Tomasza Sikorę i Mariusza Czerkawskiego. Między innymi są to zdjęcia, koszulka sportowa, zestaw szkolny i cztery pluszaki Sznupki - maskotki śląskiej Policji.

Dla trzech uczestników licytacji na rzecz WOŚP ufundowany został jednodniowy kurs doskonalenia techniki jazdy samochodem w warunkach zimowych, podczas zmniejszonej przyczepności pojazdu.

ups / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.