bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2020
  • wyświetleń: 9183

Hecznarowice: 2 osoby poparzone smołą! W akcji śmigłowiec LPR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek, 17 września około godziny 15:15 w Hecznarowicach przy ul. Stawowej doszło do nieszczęśliwego wypadku na terenie prywatnej posesji. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 6 z Krakowa).

Wstępnie wiadomo, że poszkodowani to bracia, którzy wykonywali przydomowe prace remontowe. Do wypadku miało dojść w momencie gdy młodzi mężczyźni mieszali smołę w kotle. Jeden z nich doznał poważnych poparzeń i śmigłowcem LPR trafił do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Drugi z poszkodowanych nie doznał, aż tak poważnych poparzeń, by konieczna była hospitalizacja w specjalistycznej placówce.

Zdarzenie wstępnie zakwalifikowano jako nieszczęśliwy wypadek. Sprawę wyjaśniają policjanci.

Do Hecznarowic znacznie bliżej miał śmigłowiec stacjonujący w Kaniowie, niż ten z Krakowa. Załoga Ratownika 4 udzielała jednak w tym czasie pomocy 13-latkowi z Poręby (pow. pszczyński), który uległ wypadkowi na rowerze. Piszemy o tym na pless.pl

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj