bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2020
  • wyświetleń: 3076

W Bielsku-Białej możesz oddać książki na zbiórkę Fundacji Zaczytani

Rozpoczęła się Wielka Zbiórka Książek - ogólnopolska akcja społeczna, organizowana przez Fundację Zaczytani. Zebrane książki trafią do szpitali, placówek opiekuńczych i pomocowych, gdzie powstaną kolejne Zaczytane Biblioteki.

zaczytani
Rozpoczęła się wielka zbiórka książek dla placówek medycznych i pomocowych · fot. zaczytani.org / materiały prasowe


W Bielsku-Białej punkt, do którego można przynosić książki znajduje się w biurze Avivy przy ul. Młyńskiej 8. Jest ono otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 17.00. Zbiórka potrwa do 11 października.

Zbierane są książki wydane po 2000 roku, nowe i przeczytane, przeznaczone zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Nie są przyjmowane podręczniki i encyklopedie.

Aviva została partnerem akcji i udostępniła blisko 50 swoich biur w całej Polsce jako punkty zbiórki książek. Przed rokiem pracownicy firmy zebrali książki, dzięki którym powstała m. in. Zaczytana Biblioteka w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Niekłańskiej w Warszawie.

Więcej informacji oraz lista punktów zbiórki na stronie zaczytani.org/.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.