bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 2257

20. Festiwal Kabaretowy Fermenty w Klubie Klimat i online!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Za nami:

25 i 26 września bawimy się na "Fermentach" - festiwalu kabaretowym organizowanym przez Dom Kultury Stare Bielsko. W piątek gwiazdą wieczoru będzie Gorgoń Grucha, zaś impreza główna w Klubie Klimat odbędzie się w sobotę. Wystąpi m.in. Kabaret Czesuaf.

Fermenty
Festiwal Kabaretowy Fermenty: 25 i 26 września · fot. materiały prasowe / Pełna Kultura


W piątek, 25 września o godzinie 19.00 w Domu Kultury w Starym Bielsku odbędzie się impreza pod hasłem "Fermentowy Benefis - 20 lat na scenie". Podczas benefisu prezentowane będą zdjęcia, nagrania, anegdoty i wspomnienia z XX. edycji Festiwalu Kabaretowego Fermenty w wykonaniu Grupy Twórczej Ferment. Gośćmi wieczoru będą Szymon Łątkowski Show (laureat ubiegłorocznego konkursu kabaretowego Fermenty 2019) i kandydat na prezydenta Antoni Gorgoń Grucha. Nie zabraknie też innych gości związanych z Festiwalem, którzy zasiądą na żółtej sofie i podzielą się swoimi wspomnieniami zawiązanymi z imprezą.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale z uwagi na konieczność zachowania wszystkich wymogów sanitarnych, liczba miejsc jest ograniczona. Wejście jest więc możliwe po wcześniejszym kontakcie z Domem Kultury w Starym Bielsku.

Natomiast podczas XX edycji fermentowego show w sobotę, 26 września gospodarzem sceny w Klubie Klimat będzie Kabaret Czesuaf, a pozostałymi gośćmi: Szymon Łąkowski Show, kandydat na prezydenta Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Kałasznikof i Kabaret A jak! Całość oprawiona będzie smaczkami wspomnień i anegdot komentowanych z festiwalowej żółtej sofy przez zaprzyjaźnionych z festiwalem artystów, jurorów oraz organizatorów Fermentów. Start: godzina 18.00.

Z uwagi na konieczność zachowania wymogów sanitarnych i związane z tym ograniczenia w ilości dostępnych miejsc na widowni tegoroczna edycja odbywać się będzie poprzez równoczesną emisję wydarzenia online. Linki dostępne będą na stronie internetowej www.fermenty.pl oraz w mediach społecznościowych DK Stare Bielsko.

Bilety do nabycia w cenie 40 zł (liczba miejsc ograniczona) tylko poprzez wcześniejszą rezerwację mailową na biuro@fermenty.pl (szczegóły dotyczące zakupu biletów zostaną przekazane w zwrotnym mailu).

Organizator:
Dom Kultury w Starym Bielsku
ul. Sobieskiego 307A (budynek OSP Stare Bielsko), Bielsko-Biała
tel. 602529103,
strona internetowa: www.facebook.com/domkulturystarebielsko/.

ar / bielsko.info
źródło: DK Stare Bielsko, Pełna Kultura

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj