Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2020
  • wyświetleń: 22507

[FOTO] Pożar dwóch samochodów na Kazimierza Wielkiego

Kwadrans przed godziną 1 w nocy do strażaków wpłynęło zgłoszenie o pożarze pojazdów zaparkowanych przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bielsku-Białej. Interweniowały dwa zastępy. Sprawa wydaje się być bardzo podejrzana.

Pożar samochodów przy ul. Kazimierza Wielkiego - 11.09.2020 · fot. bielsko.info


Choć policja dopiero będzie badać dokładną przyczynę pożaru, to najbardziej prawdopodobną hipotezą jest celowe podpalenie. W nocy z piątku na sobotę (4/5 września) w tym samym miejscu spłonął inny samochód. Pożar wybuchł między godziną 2:00 a 3:00.

"Najpierw podpalili kartony, a właściwie łóżka bezdomnym pijaczkom na naszych schodach, później samochód i teraz po kilku dniach znowu samochód w tym samym miejscu - mówi właściciel jednej z pobliskich firm. "Nie rozumiem, po co ktoś to robi" - dodaje.

W nocy z soboty na niedzielę (5/6 września) na Leszczynach doszło do czterech pożarów, które w sposób oczywisty się ze sobą łączą. Podpalono cztery samochody. Dwa z nich spłonęły doszczętnie. Pisaliśmy o tym w artykule: [FOTO] Podpalacz podłożył ogień pod samochody w Leszczynach.

sid / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.