bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 września 2020
  • 26 września 2020
  • wyświetleń: 1036

"Sportowa kariera bez ryzyka" - bezpłatna akcja przesiewowa

Za nami:

"Sportowa kariera bez ryzyka" - to tytuł akcji społecznej organizowanej 26 września przez Ortopedię Sportową Szpitala św. Łukasza w Bielsku-Białej. Partnerami akcji są: Gemini, Park w Dechę, Befado, Waterpoint, Tommy Cafe. Bezpłatne badania skierowane są do dzieci w wieku od 7 do 14 roku życia.

Trzeba wiedzieć, że zanim poślemy dziecko do szkółki sportowej należy sprawdzić jego naturalne predyspozycje do uprawiania danej dyscypliny. Może się okazać, że aktywność, o której marzy dziecko, albo planuje rodzic, wyrządzi więcej szkody niż pożytku. Nie oznacza to, że mamy w ogóle pozbawiać dzieci aktywności fizycznej. Wręcz przeciwnie, musimy ją dobrać do indywidualnych predyspozycji dziecka.

Zespół ortopedów z Centrum Ortopedii Sportowej Szpitala św. Łukasza organizują w dniu 26 września 2020 roku społeczną akcję w kierunku przesiewowej diagnostyki układu mięśniowo - szkieletowego u dzieci. Badanie to pozwoli zdiagnozować ewentualne przeciwskazania do uprawiania danej dyscypliny sportowej.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja osobista lub telefoniczna pod nr 33 8199510.

mp / bielsko.info, źródło: Materiały prasowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.