bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2020
  • wyświetleń: 1651

[FOTO] Wypadek w Świętoszówce. Ranna pasażerka jednego z pojazdów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło we wtorek, 8 września około godziny 16:45 na ul. Bielskiej w Świętoszówce. Przy wjeździe na drogę ekspresową S-52 zderzyły się dwa samochody osobowe. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek w Świętoszówce - 8.09.2020 · fot. Bielskie Drogi


Do kraksy doprowadził 64-letni kierowca Toyoty Yaris, który jadąc ulicą Bielską w stronę Jasienicy, w pewnym momencie gwałtownie skręcił w lewo tak jakby chciał wjechać na drogę ekspresową. Z przeciwka jechał Ford KA. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W jego wyniku pasażerka Forda doznała obrażeń ciała.

Kobietę przewieziono do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak obrażenia są na tyle poważne, że pacjentka wymaga dalszego skomplikowanego leczenia. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Utrudnienia trwały blisko dwie godziny.

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj