bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 września 2020
  • 13 września 2020
  • wyświetleń: 7181

Mała bielszczanka ma skromne marzenie - wózek inwalidzki

Wydawać by się mogło, że to tak niewiele. Jednak dla dziesięcioletniej Klaudii z Bielska-Białej, to prawdziwe marzenie. Dziewczynka walcząca z poważną chorobą potrzebuje wózka inwalidzkiego, by nie potęgować bólu, który odczuwa. Pomóc może każdy z nas.

Mała bielszczanka ma skromne marzenie - wózek inwalidzki
Mała bielszczanka ma skromne marzenie - wózek inwalidzki · fot. siepomaga.pl


Słowa pani Anny, mamy Klaudii prawdziwie wzruszają… - Kiedy widzę, jak moje dziecko walczy, pęka mi serce... Marzyłam o tym, by była zdrowa i miała szansę na normalne życie. Wierzyłam, że diagnoza nie musi być wyrokiem. Niestety, los nie okazał się dla nas łaskawy. Teraz moim największym marzeniem jest, aby Klaudia poradziła sobie, kiedy mnie już zabraknie... - napisała na portalu siepomaga.pl, na którym każdy może pomóc zrealizować marzenie młodej, dzielnej bielszczanki.

Klaudia urodziła się jako skrajny wcześniak. Dziewczynka zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym, dysplazją oskrzelowo-płucną i retinopatią. Mimo codziennej walki, jaką toczy od dnia narodzin, wiadomo niestety, że nigdy nie uda jej się pokonać niepełnosprawności.

Zbiórka dostępna jest tutaj.

Moja córeczka rozumie, jak ważna jest rehabilitacja. W każde ćwiczenie wkłada ogrom wysiłku i zaangażowania. Jesteśmy pod kontrolą poradni ortopedycznej, uczęszczamy na wizyty do neurologa i okulisty, korzystamy także z pomocy rehabilitanta tak często, jak pozwalają nam środki finansowe. Godzin poświęcanych na rehabilitację jest jednak zdecydowanie za mało... - pisze mama Klaudii.

Dziewczynka po przebytych zabiegach operacyjnych powinna ćwiczyć o wiele częściej. Porusza się na wózku inwalidzkim. Niestety - obecny wózek jest już za mały, przez co Klaudia bardzo się krzywi, co pogłębia skoliozę i potęguje ból.

Potrzebujemy większego wózka, dostosowanego do jej potrzeb, z odpowiednim oparciem, jednak koszt tego zakupu jest ogromny. Proszę, pomóż nam. Nie pozwól, żeby pieniądze były przeszkodą… Podarujmy mojej córce lepsze życie, na które zasługuje - prosi mama walecznej bielszczanki.

raz / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.